Image

POZOSTAŁE WYROBY NIERDZEWNE I ŻAROODPORNE

W naszej ofercie, oprócz asortymentu obejmującego rury, tuleje, pręty, płaskowniki czy armaturę, posiadamy także inne wyroby nierdzewne i żaroodporne. Wszystkie produkty pochodzą z polskich i zagranicznych przedsiębiorstw, uznanych w kraju i na świecie, zapewniających najwyższą jakość wykonania i zgodność asortymentu z obowiązującymi normami i standardami.

Stal nierdzewna i stal żaroodporna, wykorzystywane do produkcji poszczególnych elementów konstrukcyjnych, posiadają właściwości umożliwiające ich różnorodne zastosowanie. Dzięki wysokiej odporności sprawdzają się zarówno w przemyśle budowlanym, samochodowym, jak i maszynowym.

Wyroby ze stali nierdzewnej

Dystrybuujemy wyroby ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, żaroodpornej, niklowej, tytanowej. Wśród oferowanych produktów posiadamy między innymi teowniki nierdzewne, wykorzystywane przy budowie różnego rodzaju konstrukcji, a także w przemyśle samochodowym i maszynowym. Produkowane są zgodnie z polskimi i europejskimi normami, zapewniającymi najwyższą jakość i trwałość.

Nasza oferta to także ceowniki nierdzewne, dostępne w standardowych długościach handlowych, bądź wykonywane na specjalne zamówienie klientów. Kształtowniki produkowane są z materiałów gwarantujących wysoką wytrzymałość (stal nierdzewna), dzięki czemu mogą być wykorzystywane jako elementy łączące pojazdów ciężarowych, wagonów czy urządzeń portowych.

Profile nierdzewne

Wśród dostępnych produktów znajdą państwo także profile nierdzewne, o konstrukcji zamkniętej kwadratowej oraz prostokątnej. Profile dostępne są w wersji szczotkowanej, szlifowanej i polerowanej. Znajdują zastosowanie przede wszystkim w branży budowlanej, szczególnie przy aranżacji wnętrz. Balustrady, widoczne elementy konstrukcyjne ścian oraz profile okienne wykonane z nierdzewki, charakteryzują się nowoczesnością i oryginalnym wyglądem. Produkujemy także na zamówienie profile nierdzewne niestandardowe.
Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się sprzedażą produktów ze stali nierdzewnej i żaroodpornej najwyższej jakości, które mogą być dostosowane do państwa indywidualnych potrzeb. Naszą ofertę wyróżniają nie tylko wysokogatunkowe produkty, ale także atrakcyjne warunki cenowe oraz szybki czas realizacji zamówień. Wystarczy skontaktować się z działem handlowym Strong Steel Poland, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat dostępnego asortymentu oraz wycenę poszczególnych elementów stalowych.