Image

Dystrybutor wyrobów hutniczych – Strong Steel Poland

Firma Strong Steel Poland działa jako dystrybutor stali. Reprezentujemy polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa, które zajmują się produkcją wysokiej jakości wyrobów hutniczych. Na rynku dystrybucji stali działamy od 2013 roku. Przedsiębiorstwo tworzą pracownicy z bardzo dużą wiedzą z zakresu inżynierii materiałowej, metalurgii oraz inżynierii jakości. To ona pozwala nam oferować profesjonalne doradztwo techniczne w doborze odpowiednich materiałów do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dzięki stałej współpracy z największymi dostawcami wyrobów hutniczych zamówienia realizujemy szybko i rzetelnie. Rozbudowany park maszynowy pozwala nam dostosowywać zamówione materiały do ich parametrów w specyfikacji.

Hurtownia stali w Bytomiu

Działamy w pełni profesjonalnie. Zapewniamy bogatą ofertę wyrobów hutniczych i szeroki wachlarz usług. Podejmujemy się realizacji nawet najbardziej nietypowych zleceń. Jeśli zachodzi taka potrzeba, sprowadzamy materiał na indywidualne zamówienie Klienta. Oferujemy szeroki wybór produktów ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, żaroodpornej, niklowej, tytanowej oraz stali kotłowej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące produkty stalowe:

  • rury żaroodporne, rury ze szwem nierdzewne oraz rury stalowe bez szwu,
  • tuleje nierdzewne,
  • blachy żaroodporne, blachy nierdzewne i taśmy,
  • pręty nierdzewne i żaroodporne,
  • profile stalowe,
  • armaturę

Usługi

Ponad to świadczymy szeroki wachlarz usług takich jak cięcie blach i rur, gięcie blach, czy palenie stali. Zajmujemy się pracami montażowymi i serwisowymi z zakresu automatyki przemysłowej, rurociągów, zbiorników czy kotłów. Dysponujemy również własnym transportem – dostarczamy zamówione wyroby hutnicze we wskazane miejsce zarówno w kraju i poza jego granicami. Organizujemy bezpieczny transport stali przystosowanymi do tego celu pojazdami. Stali klienci hurtowni wyrobów hutniczych mają możliwość negocjacji cen. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą produktów i usług naszej firmy oraz zakupów w naszej hurtowni.