Strong Steel Poland

Tuleje nierdzewne

W naszej ofercie znajdują się tuleje nierdzewne, w standardowych rozmiarach, a także produkowane na specjalne zamówienie klientów. Produkty wykonane są w technologii bezszwowej, wykańczane na zimno lub na gorąco. Mogą być stosowane zamiennie do prętów, a także rur bezszwowych.

Najwyższa jakość - Tuleje nierdzewne

Tuleje Strong Steel Poland

Tuleja nierdzewna Strong Steel Poland to przede wszystkim najwyższa jakość surowców użytych do jej produkcji. Stal nierdzewna zapewnia odporność i trwałość asortymentu, wykonywanego zgodnie z normami, standaryzującymi tego rodzaju wyroby hutnicze. Realizujemy także zamówienia na produkty dopasowane do państwa indywidualnych oczekiwań.

Wyroby hutnicze Bytom

Wymiary

Nasze tuleje nierdzewne mają zróżnicowane wymiary, umożliwiające ich łatwe dopasowanie do przewidywanego wykorzystania. W asortymencie można znaleźć tuleje o następujących parametrach:

  • średnice wewnętrzne: 32/25 – 250/200 mm;
  • grubość ścianki: 3,5 – 25 mm;
  • długość handlowa: 2.000 – 7.000 mm.

Tuleja grubościenna nierdzewna może być także wykonana na specjalne zamówienie Klienta. Wówczas niezbędne jest dostarczenie do nas specyfikacji technicznej finalnego produktu, która może być przygotowana w języku polskim, angielskim, niemieckim lub rosyjskim. Na tej podstawie oszacujemy wartość zamówienia oraz czas jego realizacji. Oferowana tuleja to stal nierdzewna najwyższej jakości, zapewniająca wieloletnią trwałość.

Hurtownia wyrobów hutniczych w Bytomiu

Asortyment

Tuleje ze stali nierdzewnej dostępne są w ciągłej sprzedaży w gatunkach 1.4301/1.4307. Natomiast produkty w gatunkach 1.4404 i 1.4571 przygotowujemy na zamówienie, w ciągu 14 dni od jego złożenia. W naszej ofercie dostępne są także produkty kompatybilne z tulejami, takie jak rury nierdzewne bez szwu czy armatura nierdzewna.

Scroll to Top