Strong Steel Poland

O nas

Firma Strong Steel Poland działa jako dystrybutor stali od ponad 10 lat na rynku. Reprezentujemy polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa, które zajmują się produkcją wysokiej jakości wyrobów hutniczych.  Do naszych głównych klientów należą czołowi wykonawcy z branży energetycznej, chemicznej, gazowej, a także stoczniowej i budowy maszyn.

Hurtownia wyrobów hutniczych w Bytomiu

Dystrybutor wyrobów hutniczych

Działamy w pełni profesjonalnie. Zapewniamy bogatą ofertę wyrobów hutniczych oraz usług. Podejmujemy się realizacji nawet najbardziej nietypowych zleceń. Jeśli zachodzi taka potrzeba, sprowadzamy materiał na indywidualne zamówienie Klienta. Oferujemy szeroki wybór produktów ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, żaroodpornej, niklowej, tytanowej duplex , super duplex , alloy oraz stali kotłowej. Są one dostępne w według norm, takich jak EN, ASTM, ASME i API.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące produkty stalowe:

Strong Steel Poland

Usługi

Ponadto świadczymy szeroki wachlarz usług takich jak cięcie blach i rur, gięcie blach, czy palenie stali. Zajmujemy się pracami montażowymi i serwisowymi z zakresu automatyki przemysłowej, rurociągów, zbiorników czy kotłów. Dysponujemy również własnym transportem – dostarczamy zamówione wyroby hutnicze we wskazane miejsce zarówno w kraju i poza jego granicami.
Organizujemy bezpieczny transport stali przystosowanymi do tego celu pojazdami. Stali klienci hurtowni wyrobów hutniczych mają możliwość negocjacji cen. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą produktów i usług naszej firmy oraz zakupów w naszej hurtowni.

Strong Steel Poland

Nasze liczby

Data powstania
Pracwoników
Zadowolonych klientów
Wyrobów hutniczych
Strong Steel Poland

Nasze liczby

Scroll to Top