Strong Steel Poland

Rury nierdzewne

Oferta Strong Steel Poland to między innymi rury nierdzewne i żaroodporne, stanowiące podstawę wielu instalacji przemysłowych.

Hurtownia wyrobów hutniczych w Bytomiu

Rury nierdzewne

Asortyment obejmuje rury nierdzewne ze szwem i bez szwu, wykorzystywane zależnie od rodzaju instalacji i transportowanej substancji. Wszystkie produkty cechuje najwyższa jakość oraz wytrzymałość, zapewniająca wieloletnie bezusterkowe ich użytkowanie.

Dużą wagę przywiązujemy do surowców, z których wykonywane są rury. Wysokogatunkowa stal nierdzewna zapewnia trwałość produktów oraz ich wszechstronne zastosowanie. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, przygotowując rury zgodnie z wymaganiami i specyfikacją techniczną przedstawioną przez klienta.

Wyroby hutnicze Bytom

Rury nierdzewne instalacyjne i konstrukcyjne, rury żaroodporne

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim rury nierdzewne instalacyjne, do różnorodnego zastosowania. Klientom poszukującym trwałych rozwiązań do transportu substancji o wysokiej temperaturze, oferujemy rury żaroodporne, które sprawdzą się w każdych warunkach. Dysponujemy także szerokim wyborem armatury nierdzewnej, obejmującej między innymi kolanka, trójniki i inne elementy do łączenia rur.

 

Do specjalnych zastosowań przeznaczone są rury żaroodporne, które również posiadamy w ofercie. To produkty dedykowane do wykorzystania między innymi w ciepłownictwie czy przemyśle chemicznym. Wyróżnikiem naszej oferty jest możliwość indywidualnego dostosowania rur do potrzeb klienta, dzięki czemu zyskuje on produkt komplementarny z posiadaną lub projektowaną instalacją.

Hurtownia wyrobów hutniczych w Bytomiu

Rury nierdzewne na zamówienie

Rury nierdzewne i żaroodporne na zamówienie to istotny element oferty Strong Steel Poland. Producenci rur nierdzewnych i żaroodpornych, z którymi współpracujemy, przygotowują rury zgodnie z przedstawioną przez klienta dokumentacją. Akceptujemy projekty w wielu językach np. angielskim, niemieckim czy rosyjskim, bez konieczności ich tłumaczenia. Na naszą ofertę, obejmującą między innymi rury nierdzewne i żaroodporne na zamówienie, składa się wykonanie rur o nietypowych rozmiarach czy średnicach wraz z szerokim zakresem grubości.

Scroll to Top